Halsey jest w ciąży. 26-letnia wokalistka ogłosiła w środę na Instagramie, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W przeszłości gwiazda otwarcie mówiła o swoich problemach zdrowotnych, wyznała też że ma za sobą poronienie, które miało miejsce w 2015 roku, jeszcze przed rozpoczęciem jej kariery. Po zdarzeniu długo nie mogła dość do siebie, bo "pragnęła być mamą bardziej niż gwiazdą pop, czy kimkolwiek innym na świecie". Ponownego zajścia w ciążę nie ułatwiała Halsey endometrioza, przez którą musiała poddać się serii poważnych operacji. 

W 2019 roku w rozmowie z "The Rolling Stone" Halsey wyznała, że rozważa zamrożenie swoich jajeczek, bo obawia się, że endometrioza uniemożliwi jej zostanie mamą. Okazało się jednak, że operacje przyniosły pozytywny skutek i wokalistce udało się zajść w ciążę.

Halsey jest w ciąży. Kim jest ojciec jej dziecka, Alev Aydin?

Halsey i Alev Aydin spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Partner wokalistki związany jest z show-biznesem; jest twórcą i producentem serialu "Small Shots", napisał i wyreżyserował krótkometrażowy film "HipMen: Los Angeles", a także pojawił się w kilku odcinkach opery mydlanej "General Hospital". Para została po raz pierwszy sfotografowana przez paparazzi dopiero w 2020 roku, ale media donoszą, że ich przyjaźń zaczęła się co najmniej rok wcześniej. 

Halsey i Alev Aydin w czerwcu zdecydowali się na pasujące tatuaże. Oboje wytatuowali sobie na stopach słowo Seeds (ang. nasiona), które wcześniej zaprojektowali sobie nawzajem swoim odręcznym pismem.