Wydało się! Choć plotki o romansie Halsey i Yungbluda krążyły już od jakiegoś czasu, fani artystów w końcu otrzymali ostateczne potwierdzenie łączącego ich uczucia. Chodzi o opublikowane na początku lutego przez paparazzi zdjęcia, na których autorka hitu "Without Me" całuje się i obściskuje z młodszym od siebie o 4 lata artystą z Wielkiej Brytanii. Co wiemy na jego temat? Garść najważniejszych informacji na temat nowego chłopaka Halsey do sprawdzenia poniżej.

Kim jest Yungblud?

Yungblud naprawdę nazywa się Dominic Harrison. Jego miastem rodzinnym jest angielskie Doncaster, gdzie urodził się 5 sierpnia 1998 roku. Nie tylko śpiewa, ale także gra na gitarze, pianinie, perkusji, basie i ukelele. Muzykę ma we krwi - jego dziadek w latach 70. występował z rockowym zespołem T. Rex. Yungblud swoją karierę muzyczną rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Na swoim koncie ma jedną EP-kę zatytułowaną po prostu "Yungblud". Jego pierwszy studyjny album ukazał się 6 lipca 2018 roku. Najbardziej znane utwory z tego wydawnictwa to "I Love You, Will You Marry Me" oraz "Anarchist". W połowie stycznia ukazał się jego singiel "Loner". Muzyka Yungbluda to mieszanina elementów z alternatywnego rocka i hip-hopu, w której słychać wpływy takich brytyjskich wykonawców, jak Arctic Monkeys i Jamie T.

Yungblud w Polsce 2019

W styczniu 2019 Yungblud zagrał wyprzedany koncert w warszawskim klubie Hydrozagadka. Artysta jeszcze w tym roku ponownie odwiedzi nasz kraj. Yungblud wraca do Warszawy 5 listopada, gdzie wystąpi w klubie Proxima. Bilety w cenie 79 zł w sprzedaży od 6 lutego m.in. na biletomat.pl, ticketmaster.pl i eBilet.pl.

Zobacz zdjęcia Yungbluda i Halsey w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KONCERT "ARTYŚCI PRZECIW NIENAWIŚCI" - BILETY. Gdzie i za ile kupić? [CENA]