Halsey radosną nowinę o ciąży ogłosiła w styczniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zmagająca się z endometriozą gwiazda wcześniej kilkukrotnie poroniła. Jak wynika z jej najnowszego wpisu w sieci, jej pierwsze dziecko jest już na świecie.

Halsey urodziła?

Halsey to obecnie jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Wokalistka ma na swoim koncie liczne sukcesy, a jej utwory podbijają listy przebojów na całym świecie. Gwiazda u szczytu kariery właśnie została mamą, co dość jasno zasugerowała na Instagramie. Na swoim profilu zmieściła okładkę nowego albumu, na której pozuje z dzieckiem na kolanach (nie jest jasne, czy swoim) w stylizacji inspirowanej epoką renesansu.

Ten album to album koncepcyjny o radościach i okropnościach ciąży i porodu - wyjaśniła w poście.

Było dla mnie bardzo ważne, aby okładka oddawała sentyment mojej podróży w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dychotomia Madonny i Nierządnicy. Pomysł, że ja jako istota seksualna i moje ciało jako naczynie i prezent dla mojego dziecka, to dwie koncepcje, które mogą współistnieć spokojnie i potężnie. Moje ciało należało do świata na wiele różnych sposobów w ciągu ostatnich kilku lat, a ten obraz jest moim sposobem na odzyskanie mojej autonomii i ustanowienie mojej dumy i siły jako siły życiowej dla mojego człowieka.

Halsey wyjaśniła, że ​​zdjęcie na okładce to "ukazuje ciało w ciąży i po porodzie jako coś pięknego, co można podziwiać".

Przed nami długa droga do wykorzenienia piętna społecznego związanego z ciałem i karmieniem piersią. Mam nadzieję, że będzie krok we właściwym kierunku - napisała.

Ojcem dziecka Halsey i jej obecnym partnerem jest Alev Aydin, 37-letni turecki scenarzysta.

Gratulujemy!