Koniec lutego obfitował w imprezy towarzyskie. Nic dziwnego, że gwiazdy co rusz pojawiały się na czerwonym dywanie w coraz to bardziej wyszukanych kreacjach. Jak się okazuje większość z nich umiłowała sobie kolor czerwony. Kto postawił na seksowną czerwień w tym sezonie?

W ubiegłym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kreacje Anny Wyszkoni i Kasi Kowalskiej, w których pojawiły się podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obie postawiły wówczas na czerwone kreacje z pięknymi dekoltami.

ZOBACZ: KASIA KOWALSKA I ANNA WYSZKONI Opole 2016: piosenkarki w czerwieni. Która prezentuje się lepiej? [ZDJĘCIA]

W tym sezonie na salonach również króluje czerwień. Doda podczas finału polskich preselekcji do Eurowizji 2017 miała na sobie długą, czerwoną suknię projektu Patrycji Kujawy. Kreacja pokryta była błyszczącymi aplikacjami. Doda dobrała do niej ozdobę do włosów w tym samym kolorze oraz długi tren.

ZOBACZ: DODA największą gwiazdą polskich preselekcji do Eurowizji

Kilka dni temu na imprezie urodzinowej Apartu w czerwonej kreacji pojawiła się Dorota Gardias. Prezenterka miała na sobie długą, dopasowaną gorsetową suknię z rozszerzanym dołem a la syrena. To projekt Violi Piekut. Suknia idealnie podkreśliła sylwetkę Gardias.

PRZECZYTAJ: GARDIAS, SMUTNIAK, ROSATI I SOKOŁOWSKA Plejada gwiazd na gali z okazji 40-lecia marki Apart [DUŻO ZDJĘĆ]

Na kreacje w kolorze czerwieni zdecydowały się także Aleksandra Hamkało oraz Anna Kalczyńska. Obie panie pojawiły się podczas gali „Piękna bo zdrowa”. Aktorka postawiła na dziewczęcy look, któremu pazura dodały beżowe dodatki. Z kolei Anna Kalczyńska zachwyciła w czerwonym garniturze ze sporym dekoltem. Do tego dobrała czarne dodatki.

Zobaczcie w naszej GALERII czerwone kreacje gwiazd! Która podoba się Wam najbardziej?