Dwa dni temu media na całym świecie obiegła informacja o nagłej śmierci Hany Kimury. Popularna zawodniczka japońskiego wrestlingu i jedna z bohaterek emitowanego na Netflixie programu randkowego "Terrace House: Tokyo 2019-2020" miała zaledwie 22 lata. Została znaleziona martwa w piątek w swoim domu. Kimura tego samego dnia opublikowała na Instagramie swój ostatni, bardzo niepokojący post, który wiele osób odebrało jako jej pożegnanie.

Kocham was. Żyjcie długo i szczęśliwie. Przepraszam - napisała do swoich fanów.

Hana Kimura popełniła samobójstwo

Choć oficjalna przyczyna śmierci Hany Kimury nie została na razie podana przez służby do wiadomości publicznej, to wszystko wskazuje na to, że młoda wrestlerka popełniła samobójstwo. Z nieoficjalnych ustaleń japońskiego serwisu Sponichi Annex wynika, że Hana Kimura zmarła wskutek zaczerpnięcia siarkowodoru.

Do odebrania sobie życia najprawdopodobniej doprowadziła ja ciężka depresja. Nie jest tajemnicą, że Hana Kimura była ofiarą nękania w internecie.

Dziękuję wszystkim, którzy trwali przy mnie i wspierali mnie. Kocham was, przepraszam, że jestem taka słaba - pisała w mediach społecznościowych na krótko przed śmiercią.

Jej śmierć stała się w jej ojczyźnie tak głośnym tematem, że głos w tej sprawie zabrał nawet były premier Japonii.

Japonia powinna rozważyć kary dla tych, którzy atakują i nękają innych w internecie - napisał Yukio Hatoyama na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Ashley Mattingly. Były "Króliczek Playboya" popełnił samobójstwo w wieku 33 lat

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu wsparcia dla osób w kryzysie 800 70 2222. Jest on czynny 24 godziny na dobę / 7 dni w  tygodniu.

Na stronie www.liniawsparcia.pl można też porozmawiać przez czat internetowy, wysłać wiadomość e-mail oraz znaleźć informacje o instytucjach pomocowych. Wiadomość e-mail można wysłać przez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub na adres e-mail: porady@liniawsparcia.pl.