Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się?! Plotki o kryzysie w małżeństwie Lisów pojawiły się już, kiedy to Hanna Lis zdecydowała się na udział w programie "Azja Express" i wyjazd do Azji z Łukaszem Jemiołem. Wizerunkowo parze nie pomógł także fakt, że na ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana dziennikarka przyszła z Leszkiem Stankiem. Plotki i spekulacje mnożyły się jedna za drugą. A podsycał je fakt, że próżno było szukać jakichkolwiek wspólnych zdjęć Hanny i Tomasza - ostatni raz pokazali się razem publicznie w styczniu 2014 roku na pogrzebie Andrzeja Turskiego. Mimo narastającej ostatnio lawiny plotek Hanna Lis wciąż utrzymywała, że w jej małżeństwie nie dzieje się nic złego. Teraz "Flesz" donosi, że Hanna i Tomasz Lisowie postanowili się rozstać, a dziennikarka miesiąc temu wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Konstancinie. 

Hanna Lis i Tomasz Lis rozwodzą się?

Hanna Lis miała podjąć decyzję o wyprowadzce od Tomasza Lisa przed świętami Bożego Narodzenia. Zamieszkała wtedy w centrum Warszawy. Jak donosi "Flesz", wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze. Póki co, para nie chce komentować obecnej sytuacji: "Nie wypowiadam się na temat życia prywatnego" - powiedziała dziennikarka. Przypomnijmy, że Hanna i Tomasz Lisowie są małżeństwem od niemal 10 lat. To dla dziennikarki Tomasz Lis zostawił swoją pierwszą żonę Kingę Rusin. Rusin i Lis ostatnią sobotę spędzili na studniówce swojej młodszej córki, Igi Lis.

Rozstanie z mężem to jednak nie jedyna zmiana w życiu dziennikarki Hanny Lis:

"Po tym, jak przeprowadziła się do Warszawy, czeka ją kolejny zwrot w karierzeDziennikarka poprowadzi autorski program w Polsacie. Na razie za wcześnie na szczegóły, bo te ciągle są dopinane. Hanna skupia się teraz na pracy" - informuje Flesz koleżanka dziennikarki.

Hanna Lis była wcześniej związana z TVP i Polsatem, zaś udział w "Azja Express" sprawił, że stała się jedną z gwiazd TVN. To właśnie w Polsacie Hanna, wtedy Smoktunowicz, prowadziła razem z Tomaszem Lisem "Wydarzenia. Wkrótce dziennikarka wróci do Polsatu.