Jak się okazuje, Hanna Lis podjęła się właśnie nowych wyzwań zawodowych. Jak donosi jeden z dwutygodników, dziennikarka już wkrótce dołączy do ekipy kanału tematycznego Polsatu - Polsat Cafe. Co będzie tam robiła?

Hanna Lis w Polsat Cafe ma mieć swój autorski program, w którym będzie prowadzić pogłębione rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Czy to oznacza, że dziennikarka na dobre rezygnuje z dziennikarstwa newsowego? Jak mówi znajomy gwiazdy, Hanna Lis wcale nie będzie za nim tęskniła:

„Hanna jest bardzo zadowolona, że nie będzie musiała pracować w newsroomie ani robić programów lifestylowych, w których nie czuje się najlepiej. Kocha wywiady i potrafi przepytać zarówno celebrytę, jak i znanego polityka. – podsumował w dwutygodniku Party przyjaciel dziennikarki.

Program, który już na wiosnę ma poprowadzić Hanna Lis, ma mieć zupełnie inną formułę niż "Po przecinku", czyli cykl wywiadów, który już kilka lat temu dziennikarka prowadziła właśnie w Polsacie. W nowym talk-show Lis ma być znacznie mniej polityki, dziennikarka chce za to położyć znacznie większy akcent na rozmowę i zrozumienia swojego gościa.

Czy nowy program w Polsat Cafe pomoże uporać się dziennikarce z rozstaniem ze swoim wieloletnim mężem, Tomaszem Lisem? Trzymamy za to mocno kciuki i życzymy jej dużo powodzenia!