Jakiś czas temu okazało się, że Joannę Przetakiewicz i Łukasza Jemiołałączy coś więcej niż tylko pasja do projektowania. Para od jakiegoś czasu się przyjaźni i wzajemnie wspiera. Wielu zdziwiło się, że w świecie projektantów przyjaźń jest możliwa. Środowisko to słynie z rywalizacji między poszczególnymi jego przedstawicielami.

Pod koniec lipca Łukasz Jemioł i Joanna Przetakiewicz wybrali się na wspólne wakacje. Dyrektor kreatywna marki La Mania zrobiła sobie przerwę od tworzenia kolejnych projektów, zaś Łukasz Jemioł po nagraniach programu Azja Express potrzebował odrobiny wytchnienia. Para zdecydowała się więc na wspólny wypoczynek.

Zobacz: Łukasz Jemioł i Joanna Przetakiewicz na wspólnych wakacjach. Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Projektanci początkowo wybrali się do słonecznych Włoch, gdzie chętnie pływali i cieszyli się urokami odwiedzanych miejsc. Jakiś czas temu swoje wakacje przenieśli do najpopularniejszego ostatnimi czasy wśród celebrytów miejsca. Przetakiewicz i Jemioł wypoczywają obecnie na Mykonos. Jakiś czas temu dołączyła do nich Hanna Lis, która wraz z Łukaszem Jemiołem była jedną z uczestniczek programu Azja Expres.

Zobacz: Lis, Włodarczyk, Jemioł, Rozenek i Majdan uczestnicy programu "Azja Express" bardzo się zaprzyjaźnili

Okazuje się, że Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis  szybko odnalazły wspólny język, a między nimi rozwinęła się prawdziwa przyjaźń. Już jakiś czas temu panie wspólnie wybrały się do Londynu. Zarówno projektantka, jak i była prowadząca Panoramę słyną z zamiłowania do luksusu. Dzięki temu fani mieli okazję śledzić przebieg ich wyprawy na portalach społecznościowych.

Zobacz: JOANNA PRZETAKIEWICZ I HANNA LIS Razem w Londynie

Dziś Przetakiewicz i Lis chwalą się na Instagramie zdjęciami z wakacji na Mykonos. Panie pozują nawet w podobnych kreacjach. Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają ich wakacje!