Wczoraj wieczorem w eleganckiej przestrzeni Szucha Premium Offices odbył się kolejny już, tym razem wiosenno-letni pokaz Łukasza Jemioła. Na wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć klientek, gwiazd i przyjaciółek projektanta. Jak zwykle największe zmieszanie zrobili wokół siebie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy na evencie pojawili się jako ostatni. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się także Hanna Lis, która jakiś czas temu zrezygnowała z działalności publicystycznej i zajęła się show-biznesem. Z oboma paniami Łukasz Jemioł spotkał się na planie pierwszej edycji „Azja Express”. Teraz obie zaprosił na swój pokaz. Która zaprezentowała się lepiej?

ZOBACZ: ROZENEK, SABLEWSKA, BORUC, SOCHA, LIS, ZAWADZKA Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła [DUŻO ZDJĘĆ]

Wśród gości na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan. To z nią projektant najbardziej zaprzyjaźnił się podczas survivalowej wyprawy do Azji. Prezenterka i gwiazda ostatniej kampanii reklamowej Biedronki założyła na tę okazję efektowną suknię La Manii. Błyszczące kolorowe pasy, głęboki dekolt i opalone, odsłonięte ramiona Małgorzaty robiły oszałamiające wrażenie nie tylko na jej mężu! Na podobną suknie jakiś czas temu postawiła też dyrektor kreatywna La Manii – Joanna Przetakiewicz. Pamiętacie ten look? Czyż nie są podobne?

W stylu Perfekcyjnej nie ustępowała jednak Hanna Lis. Dziennikarka wyglądała naprawdę świetnie! Gwiazda TVN Style zdecydowała się na wiosenną stylizację w kolorze niezwykle modnego oranżu. Ten kolor będzie będzie hitem sezonu wiosna/lato 2017! Monochromatyczny, trzyczęściowy garnitur od Łukasza Jemioła z długą marynarką i szerokimi spodniami 7/8 leżał na żonie Tomasza Lisa znakomicie. Nie był to jednak jedyny akcent kolorystyczny, na który zdecydowała się dziennikarka.

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA Była przedmiotem pytania w „Milionerach”! Trudnego?

Outfit Hanny Lis ok uzupełniły intensywnie żółte owe szpilki oraz złota kopertówka. To zestawienie było chyba najbardziej wiosennym lookiem, w jakim pojawiły się gwiazdy wczorajszego pokazu!

A Waszym zdaniem która przyjaciółka Łukasza Jemioła prezentowała się lepiej na jego wczorajszym pokazie?

Nam zabrakło na nim Kingi Rusin, która była swego czasu swoistą ambasadorką ubrań projektanta. Prosto z Hollywood relacjonowała w nich. m.in. Oscary. Czy gwiazda „Dzień Dobry TVN” jeszcze kiedyś pojawi się na pokazie projektanta?