Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się po 10 latach małżeństwa. Była para powoli więc zajmuje się podziałem wspólnego majątku. Jedną z ostatnich rzeczy, która ich jeszcze łączy jest oczywiście luksusowy dom w Konstancinie, z którego Hania wyprowadziła się już jakiś czas temu do świeżo wyremontowanego mieszkania w kamienicy na warszawskim Powiślu. Jak donosi magazyn "Na żywo", ekskluzywna willa została właśnie wystawiona na sprzedaż.

- Nie chcą wynajmować, wolą sprzedać i mieć spokój. Hania wróciła do swojego starego mieszkania, a Tomek znajdzie sobie coś, jak już sprzedadzą dom. Przed nimi jednak jeszcze sporo formalności do załatwienia - czytamy w tygodniku.

ZOBACZ: BEATA KOZIDRAK I ANDRZEJ PIETRAS sprzedają dom za 7 mln zł. Warty swojej ceny? ZDJĘCIA

Dom Hanny i Tomasza Lisów wystawiony na sprzedaż

Hanna i Tomasz Lisowie podobno ustalili, że dopóki nie znajdą nabywcy swojej nieruchomości, to dziennikarz pozostanie w domu, aby m.in. zajmować się psami pilnującymi ogromnej posesji. Co ciekawe, ze sprzedażą tego domu łączą się niestety w tym przypadku dodatkowe formalności. O co chodzi? Hanna Lis i Tomasz Lis zarejestrowali bowiem na adres w Konstancinie swoje firmy. Oboje czeka więc wkrótce sporo chodzenia po urzędach, aby zmienić dane dotyczące swoich działalności zawodowych niezbędnych w przypadku charakteru ich pracy w mediach.

Zdjęcia Hanny i Tomasza Lisów możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>