Hanna Lis w trakcie swojej długiej i imponującej kariery dziennikarskiej prowadziła jedne z najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce. Talent, nieprzeciętna uroda oraz kilka głośnych związków sprawiły, że jej życie prywatne znalazło się na celowniku mediów. Garść najważniejszych informacji na temat życia osobistego Hanny Lis do sprawdzenia już teraz poniżej.

Hanna Lis - wiek, wzrost

Hanna Lis z domu Kedaj przyszła na świat 13 maja 1970 w Warszawie. W tym roku skończyła więc 49 lat. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że dziennikarka mierzy 170 cm.

Hanna Lis - związki, dzieci

Hanna Lis po raz pierwszy wyszła za mąż w 1989 roku za prawnika i polityka, Roberta Smoktunowicza, z którym rozwiodła się w 1998 roku. Następnie dziennikarka była w nieformalnym związku z deweloperem, Jackiem Kozińskim, z którym doczekała się dwóch córek, Julii (ur. 1999) i Anny (ur. 2001). Ten związek również nie przetrwał próby czasu. W 2007 roku gwiazda telewizji poślubiła znanego dziennikarza, Tomasza Lisa. Para rozstała się oficjalnie na początku 2018 roku. Jednym z największych przyjaciół Hanny Lis w polskim show-biznesie jest projektant mody, Łukasz Jemioł. Dziennikarka wystąpiła z nim w parze w pierwszej edycji programu "Azja Express". 

Hanna Lis - Instagram

Sporo na temat życia osobistego i zawodowego Hanny Lis można się dowiedzieć z jej oficjalnego profilu na Instagrami (@hanna_lis) gdzie obserwuje ją już ponad 100 tys. użytkowników serwisu.

Hanna Lis - książka

5 czerwca 2019 do księgarń w całej Polsce trafia książka kucharska Hanny Lis. "Mój świat na talerzu" to zbiór 80 przepisów z całego świata opatrzonych autorskimi zdjęciami dziennikarki i humorystycznymi opisami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis) Maj 19, 2019 o 11:44 PDT

Zobacz zdjęcia Hanny Lis z dziećmi, przyjaciółmi z show-biznesu i życiowymi partnerami w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Angelika Mucha i Damian Kordas - co łączy uczestników "Agent Gwiazdy 4" [ZDJĘCIA]