Wiek Hanny Lis nie jest tajemnicą. Dziś gwiazda obchodzi 47. urodziny. Bierzemy pod lupę jej styl. Jeszcze kilka lat temu nikt nie zaliczyłby jej do grona najlepiej ubranych Polek, teraz wielu uważa ją za ikonę stylu. Aparat ortodontyczny Hanny Lis odszedł w zapomnienie. Dziś to całkiem inna kobieta. Od „Teleexpressu” po „Azja Express” - Hanna Lis przeszła sporą metamorfozę!

Hanna Lis (kiedyś Smoktunowicz) zaczynała przygodę z telewizją, mając zaledwie 22 lata. Jest jedną z niewielu dziennikarek, które miały okazję prowadzić bodajże wszystkie programy informacyjne w Polsce „Dziennik” (TV4), „Wiadomości” (TVP1), a nawet „Wydarzenia" (Polsat). Obecnie uważa się ją za jedną z najbardziej popularnych dziennikarek telewizyjnych w naszym kraju. Wielu nazywało ją „królową lodu” , ale parę  telewizyjnych wpadek (w tym prowadzenie wiadomości z paczką papierosów na stole) sprawiło, że zyskała sympatię widzów.

W życiu zawodowym największym wydarzeniem było zwolnienie jej za „naruszenie zasad etyki dziennikarskiej”(przeciwko jej zwolnieniu protestowało ponad 30 dziennikarzy). Jej życie prywatne nabrało rozpędu i sprawiło, że wylądowała na okładkach gazet za sprawą związku z Tomaszem Lisem. Sytuacja była o tyle ciekawa, że Tomasz Lis był wcześniej mężem Kingi Rusin, a panie się przyjaźniły… Dziś po tylu latach sprawa odeszła w zapomnienie, ale panie wciąż nie utrzymują kontaktów.

Obecnie Hanna Lis świetnie radzi sobie w mediach. Serca widzów podbiła biorąc udział w programie „Azja Express”. Jej partnerem był Łukasz Jemioł. Aktualnie Hanna Lis prowadzi program „Bez planu” emitowany w TVN Style. W jej życiu prywatnym najważniejsze są jednak dzieci. Córki Hanny Lis rzadko pokazują się w mediach, ale dziennikarka chętnie o nich opowiada. Czasami na Instagramie Hanny Lis pojawiają się nawet ich wspólne zdjęcia.

ZOBACZ: HANNA LIS po raz pierwszy pokazała córkę. Podobna do mamy?

Dziś Hanna Lis uważana jest za jedną z najbardziej stylowych kobiet w polskim show-biznesie. W jej kreacjach dominuje klasyka i elegancja. Dziennikarka unika ekstrawaganckich dodatków, woli raczej kreacje proste w stonowanych kolorach. Rzadko stawia na odważne dekolty, ale chętnie prezentuje swoje długie nogi.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Hanny Lis!