Hanna Lis potwierdziła rozstanie z Tomaszem Lisem. Choć gwiazda długo unikała niewygodnych, prywatnych pytań, w wywiadzie dla "Pani" przyznała, że nie mieszka już z mężem w domu w Konstancinie. Plotki o kryzysie w małżeństwie Lisów pojawiły się już, kiedy to Hanna Lis zdecydowała się na udział w programie "Azja Express" i wyjazd do Azji z Łukaszem Jemiołem. Wizerunkowo parze nie pomógł także fakt, że na ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana dziennikarka przyszła z Leszkiem Stankiem. Plotki i spekulacje mnożyły się jedna za drugą. A podsycał je fakt, że próżno było szukać jakichkolwiek wspólnych zdjęć Hanny i Tomasza - ostatni raz pokazali się razem publicznie w styczniu 2014 roku na pogrzebie Andrzeja Turskiego. Mimo narastającej ostatnio lawiny plotek Hanna Lis wciąż utrzymywała, że w jej małżeństwie nie dzieje się nic złego. Teraz w wywiadzie dla Pani przyznała, że jej związek z Tomaszem Lisem rozpadł się, bo był pod ogromną presją.

Hanna Lis potwierdza rozstanie z mężem

Hanna Lis i Tomasz Lis nie mieszkają już razem. Dziennikarka wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Konstancinie do mieszkania na warszawskim Powiślu. To właśnie tam zaprosiła redaktorkę pisma, której udzieliła wywiadu:

"Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam."

Hanna Lis powiedziała też, dlaczego nie lubi opowiadac o swoich sprawach prywatnych prasie:

"Dlatego, że od kilkunastu lat mam paparazzich na płocie pod domem albo śledzą mnie na ulicy. I będąc obiektem tego mocno niezdrowego zainteresowania, muszę coś zachować dla siebie. A nie ma nic bardziej intymnego i wartego tego zachowania niż relacje między kobietą i mężczyzną."

Przypomnijmy, że Hanna i Tomasz Lisowie są małżeństwem od niemal 10 lat. To dla dziennikarki, Tomasz Lis zostawił swoją pierwszą żonę - Kingę Rusin.