Stan zdrowia Tomasza Lisa skomentowała jego żona, Hanna Lis. Jak pisaliśmy wczoraj, 53-letni dziennikarz miał przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem w Olsztynie. Niestety, niedługo po tym jak dojechał na miejsce źle się poczuł i trafił do szpitala, gdzie przebywał na oddziale intensywnej terapii. Media rozpisywały się o tym, że jego stan jest poważny, pojawiły się nawet informacje, że Tomasz Lis mógł przejść udar. Dziennikarze nie mieli jednak żadnych oficjalnych informacji, a lekarze odmawiali podawania jakichkolwiek wiadomości. W końcu stan zdrowia Tomasza Lisa postanowiła skomentować na Twitterze jego żona, Hanna.

Tomasz Lis w szpitalu - stan zdrowia dziennikarza

Hanna Lis opublikowała post na Tweeterze, w którym podziękowała za troskę i wsparcie, jakie Tomasz Lis otrzymał od swoich fanów. Żona dziennikarza potwierdziła, że rzeczywiście trafił on do szpitala, ale jego stan jest stabilny. Zaprzeczyła również informacjom, jakoby stan zdrowia Tomasza Lisa był ciężki:

"Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy."

Tomasz Lis może liczyć na słowa otuchy nie tylko ze strony fanów, ale również kolegów z branży. Szybkiego powrotu do zdrowia życzył mu m.in. Piotr Kraśko w rozmowie z se.pl: "Mam nadzieję, że to nic poważnego i trzymam za niego kciuki" - powiedział dziennikarz.

ZOBACZ TEŻ: TOMASZ LIS w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Jego stan jest poważny