Hanna Lis jakiś czas temu dołączyła do grona gwiazd TVN. Wystąpiła w programie "Azja Express" w parze z projektantek Łukaszem Jemiołem, a potem związała się na dłużej z TVN Style, gdzie prowadziła program "Bez Planu". Polegał on na odwiedzaniu kulinarnych zakątków świata i prezentowaniu tamtejszej kuchni przez pryzmat kultury, tradycji, a nawet polityki danego kraju. Niestety, nie będzie kolejnego sezonu "Bez Planu". TVN zrezygnował z produkcji programu Hanny Lis. Potwierdziła to sama gwiazda w rozmowie z "Vivą". Dlaczego podjęto taką decyzję i co na to żona Tomasza Lisa? Nie była specjalnie zadowolona...

Hanna Lis tak komentuje decyzję o zdjęciu z anteny programu "Bez Planu":

W TVN Style dostałam wolną rękę. Mogłam sobie sama wymyślić program. No to wymyśliłam „Bez planu”. Kuchnia – tak, ale pokazana w szerszym kontekście: kulturowym, historycznym, niekiedy nawet politycznym. Taki był mój plan, ale chyba nie do końca okazał się kompatybilny z planem stacji typowo lifestylowej, w dodatku niewielkiej, a więc niedysponującej dużymi budżetami. A ten program był pieruńsko drogi. Poza tym przez dziewięć miesięcy żyłam na walizkach, w domu byłam rzadko widzianym gościem. Chyba się wszyscy trochę przeliczyliśmy, więc na razie ciąg dalszy nie nastąpi.

Rzeczywiście, Hanny Lis zabrakło na ostatniej konferencji ramówkowej TVN. Czym teraz będzie się zajmować żona Tomasza Lisa? Jakiś czas temu krążyły plotki, że założy własny serwis lifestylowy, ale nie znalazły jak na razie potwierdzenia w rzeczywistości. Jedno jest pewne - Hanna na pewno nie zniknie z polskiego show-biznesu. W końcu jest jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych twarzy, a dodatkowo po udziale w "Azja Express" zaskarbiła sobie wielką sympatię widzów.

Będziecie tęsknić za programem "Bez Planu"?