Hanna Lis uważana jest za jedną z najbardziej stylowych kobiet w polskim show-biznesie. W jej kreacjach dominuje klasyka i elegancja. Dziennikarka unika ekstrawaganckich dodatków, woli raczej kreacje proste w stonowanych kolorach. Rzadko stawia na odważne dekolty, ale chętnie prezentuje swoje długie nogi. Jak wielkie było zdziwienie fanów, kiedy gwiazda pojawiła się w poniedziałek na branżowej imprezie w stylizacji zupełnie dla siebie nietypowej... 

Hanna Lis w srebrnej cekinowej stylizacji. Wpadka?

Hanna Lis na gali Doskonałość Roku 2017 wystąpiła w dosyć odważnej stylizacji, przywołującej na myśl klimaty sylwestrowe. Dziennikarka ubrała się w cekiny dosłownie od stóp do głów - były na sukience, kopertowej torebce, a nawet na skarpetkach założonych na buty. Do tego dobrała duże kolczyki w kształcie gwiazd. Nie przywykliśmy do takich stylizacji Hanny Lis, która znana jest raczej z minimalistycznych kreacji. Skąd więc taka zmiana stylu? I przede wszystkim - czy na pewno korzystna..?

Hanna Lis nie zaimponowała swoim fanom oryginalną stylizacją - wręcz przeciwnie. Fani zarzucili jej, że w wieku 47 lat nie wypada zakładać na siebie takich ubrań, ani obwieszać się cekinami "jak choinka". 

A Wam jak podoba się cekinowa stylizacja Hanny Lis?

Zobaczcie w GALERII jak wyglądała Hanna Lis --->