Hanna Lis to jedna z wielu gwiazd TVP, które padły ofiarą roszad personalnych, jakie zaprowadziły w firmie nowe władze. Po zwolnieniu dziennikarki z Telewizji Polskiej dużo plotkowało się na temat jej zawodowej przyszłości.

Sama Lis zapewniała, że nie czuje potrzeby spieszenia się z poszukiwaniem nowej pracy i na pewno nie będzie już zajmowała się polityką.

Niedawno pojawiły się z kolei plotki, jakoby gwiazda rozważała powrót do blogowania -Hanna Lis przed dołączeniem do ekipy telewizyjnej "Panoramy" prowadziła bowiem własną stronę, głównie o gotowaniu.

Wygląda na to, że te rewelacje były najbliższe prawdzie, bo Lis właśnie zdradziła, że od marca zaczyna pracę w portalu NaTemat.pl, którego głównym udziałowcem jest jej mąż, Tomasz Lis!

Hanna Lis obejmie swoją opieką dział "Styl", zajmujący się bardzo zróżnicowaną tematyką.

- Witajcie. Od jakiegoś czasu marzyłam o tym, aby w swoim zawodowym życiu przestawić wreszcie wajchę i ruszyć zupełnie nowym, nieznanym do tej pory torom, i to marzenie właśnie się spełnia. Dołączam do grupy natemat.pl, zespołu fantastycznych, kreatywnych ludzi, z którymi zaczynamy tworzyć zupełnie nowy rozdział w historii tego portalu. Oczywiście natemat.pl polityką stoi i to się nie zmieni, chcemy jednak pokazać to lepsze, piękniejsze życie poza polityką, będziemy więc mówić o kulturze wysokiej i masowej, o trendach, o podróżach bliskich i dalekich, o kuchni, będziemy rozmawiać z ludźmi, którzy inspirują i dotykać spraw, które nas przejmują, a czasami po prostu wkurzają. Ruszamy na początku marca, bądźcie z nami! - powiedziała w specjalnym wideo opublikowanym na Facebooku dziennikarka.

Hanna Lis w naTemat

Hanna Lis w naTemat. Zdradzamy czym będzie zajmować się u nas znana dziennikarka.

Posted by WIDEO natemat.pl on Friday, 5 February 2016

Cieszycie się, że Lis wraca do pracy?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Hanna Lis - Co z jej dalszą karierą? "Na razie nie mam konkretnych planów!"