Hanna Zborowska rozstała się z mężem po 15 latach małżeństwa. O tym, że starsza córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej zakończyła swój wieloletni związek plotkowano już od ubiegłych wakacji. Mieszkająca od kilkunastu lat w brazylijskiej Fortalezie prezenterka telewizyjna i blogerka nie komentowała jednak jednoznacznie swojego życia prywatnego, a raczej podsycała krążące plotki. Ostatnio udzieliła jednak wywiadu dla platformy "How2" i w rozmowie z Agnieszką Hyży przyznała, że zdecydowała się na rozwód.

Hanna Zborowska-Neves rozwodzi się z mężem po 15 latach małżeństwa

Siostra Zofii Zborowskiej rozstała się z Danielem Nevesem, z którym ma dwie córki. Opowiedziała, jakie były przyczyny rozpadu ich małżeństwa:

- Rozwód to bardzo przykra sprawa. Nikt nigdy nie wychodził za mąż z myślą, że się kiedyś rozwiedzie. Po prostu przestało się układać, nie ma żadnej winy. Skończyło się, było super przez 15 lat, mamy super dwie córki, ale się skończyło. A jak się skończyło, to trzeba to jakoś poukładać na nowo, żeby było dobrze. Wszystko jest do obgadania. Ja nie wiem, jak to wszystko u mnie będzie, bo cały czas się dogadujemy, ale wydaje mi się, że zarówno ja, jak i Daniel jesteśmy na tyle dojrzałymi ludźmi, że będziemy w stanie ogarnąć to tak, abyśmy zarówno nie cierpieli my, ani nie cierpiały nasze dzieci - wyznała.

Przebywająca obecnie w Polsce Hanna Zborowska dodała też, że znów jest zakochana. Zapowiedziała, że wkrótce zamierza wrócić do Brazylii, gdzie czeka na nią "druga połówka" i opowiedziała o nowej miłości.

- 25 stycznia mam lot do Brazylii, chciałabym tam wrócić, bo... tam mam kogoś, kto na mnie czeka. Już się nie mogę doczekać, by przyjechać. Odżyłam, naprawdę. Rok 2020 koniec końców nie okazał się taki tragiczny, jak się zapowiadało. (...) Jesteśmy polsko-brazylijskim mixem. Różnice są, oczywiście, bo polscy faceci są bardziej ogarnięci i niezależni, odcinają pępowinę z reguły szybciej, a brazylijscy nie odcinają, mam wrażenie.

Zdjęcia Hanny Zdoborwskiej z byłym mężem i córkami obejrzycie w galerii.