Hanna Zborowska rozstała się z mężem? Starsza córka znanych aktorów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, zasugerowała to w rozmowie z fanami na Instagramie. Mieszkająca od kilkunastu lat w brazylijskiej Fortalezie prezenterka telewizyjna i blogerka lifestyle'owa urządziła ostatnio na swoim profilu na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Internauci wykorzystali tę okazję, aby zaspokoić swoją ciekawość m.in. na temat jej życia prywatnego. Jedna z osób wprost zapytała Hannę, ile jest prawdy w krążących od jakiegoś czasu pogłoskach o tym, że została porzucona przez swojego małżonka.

Hanna Zborowska sugeruje, że rozstała się z mężem

Gdzieś pisano, że Twój mąż Cię zostawił. Gdybyś to ogłosiła, to może innym i Tobie byłoby lżej? - usłyszała.

Starsza siostra Zofii Zborowskiej zdecydowała się odpowiedzieć. Zaprzeczyła plotkom, że mąż zostawił ją z dziećmi, ale jednocześnie dała jasno do zrozumienia, że drogi jej i jej męża faktycznie rozeszły się.

- Nikt nikogo nie zostawił… Czasami ludzie podejmują o czymś decyzje wspólnie. I wcale to nie oznacza, że jest super i się nie cierpi - czytamy.

To jednak nie wszystko. W niedzielę 19 lipca Hanna opublikowała na swoim instagramowym profilu zmysłowe zdjęcie z basenu, na którym ubrana jedynie w skąpe bikini eksponuje swoje krągłe pośladki. W komentarzach zaroiło się od komplementów. Gdy jedna z internautek zasugerowała, że jej kobiece kształty z pewnością cieszą oko męża, ta zareagowała w dość wymowny sposób.

- Małżonek musi być bardzo kontent - stwierdziła fanka.

- Ktoooo? ;) - odpisała Zborowska.

Przypomnijmy, że prowadząca program "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń" i jej mąż doczekali się dwóch córek - Niny i Mili.

Zobacz zdjęcia Hanny Zborowskiej z dziećmi i mężem w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska apeluje: "Żyjemy w kościelnym i homofobicznym kraju. Błagam, obudźcie się!"