Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke już dziś po raz kolejny pokażą się w programie Polsatu World of Dance – Polska”. Rywalizacja w show wkracza na etap pojedynków. Już w piątek w programie zobaczymy siedem fascynujących tanecznych starć. Ich wynik zadecyduje, kogo zobaczymy w półfinale. W jednej z rywalizujących par spotkają się królowa brazylijskiej samby Kashira oraz znani z „Tańca z Gwiazdami” tancerze Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Właśnie za ich sprawą dojdzie w odcinku do zabawnej sytuacji. Juror show Rafał „Roofie” Kamiński będzie się chciał koniecznie dowiedzieć, czy taneczna para jest również razem poza parkietem. Czy to prawda, że Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą w życiu prywatnym?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą?

Jak widzę jak dwoje ludzi tańczy tak blisko siebie to w sumie nie dziwie się że taniec zbliża. W końcu się tam coś….dzieje, nie? Wydaje mi się że się to dzieje prędzej niż później – powiedział zakłopotany i zmieszany Roofie.

Ciekawe były reakcje pozostałych jurorów na jego komentarz. A jak wyglądał ten szczególnie bliski taniec Hani i Jacka? I czy Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke uchylili rąbka tajemnicy, przyznając, że są parą nie tylko na parkiecie, lecz także w życiu prywatnym? Zobaczcie fragment tej dyskusji w naszym WIDEO poniżej:

Cały taniec Hani i Jacka zobaczymy zaś już dziś, w piątek o godzinie 20.05 w „World of Dance – Polska” w Polsacie. Myślicie, że Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przejdą do kolejnego etapu show?

A kto wystąpił w programie tydzień temu? Zobaczciewystęp Kamila Kuroczko TUTAJ--->