Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Harry'ego i Meghan skończył dwa latka. Z tej okazji byli royalsi wydali oświadczenie. Pokazując nowe zdjęcie chłopca, wystosowali apel. Co takiego chcieli przekazać ludziom w szczególnym dla nich dniu? Możecie się zdziwić!

Syn Harry'ego i Meghan - jak wygląda Archie Harrison?

Tego nikt się nie spodziewał. Wielu myślało, że skłócona rodzina przemilczy fakt, że syn Harry'ego i Meghan obchodzi urodziny. Tak się jednak nie stało. Oficjalnie życzenia Archiemu złożyli prabacia - królowa Elżbieta II, dziadek - książę Karol oraz William i Kate, czyli najbliższe wujostwo. Niestety, z powodu braku nowych zdjęć, rodzina królewska podzieliła się dobrze znanymi fotografiami sprzed dwóch lat. Możliwe również, że wyczulona na punkcie prywatności para, chcąc chronić wizerunek syna, nie wyraża zgody na publikowanie jego nowszych zdjęć.

Tym bardziej dziwi fakt, że rodzice chłopca - Harry i Meghan, zdecydowali się podzielić jego nowym zdjęciem, a tym samym podtrzymać tradycję Windsorów, którzy w dniu urodzin najmłodszych członków rodziny prezentują ich aktualne fotografie.

Na stronie swojej Fundacji Archewell opublikowali oświadczenie, które opatrzyli fotografią Archiego.

Jesteśmy głęboko poruszeni wsparciem, które czujemy wokół swojej rodziny. Wielu z was wsparło organizacje charytatywne z okazji urodzin Archiego. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni - napisali Harry i Meghan dodając, że w tym roku również zachęcają do wspierania organizacji pożytku publicznego.

Na samej fotografii Archie stoi tyłem do obiektywu, a w dłoni trzyma garść balonów. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a do kogo jest podobny? Tego nie wiemy.

Urocze zdjęcie Archiego znajdziecie w naszej galerii!

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle z wielkim brzuchem i Archiem na rękach. To jej pierwsze zdjęcia od czasu wywiadu z Oprah Winfrey