Harry Styles w końcu wystąpi przed polską publicznością. Autor hitu "Sign of the Times" zatrzyma się u nas w ramach światowej trasy koncertowej o nazwie Love On Tour, promującej jego drugi solowy album pt. "Fine Line". Pierwszy - i jak na razie jedyny - koncert ex-wokalisty zespołu One Direction w naszym kraju zaplanowany jest na 10 maja 2020 roku w hali Tauron Arena Kraków, czyli jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Obiekt jest w stanie pomieścić nawet ponad 20 tysięcy osób. Zainteresowanie wydarzeniem jest jednak ogromne, dlatego bilety z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie. Gdzie i za ile będzie można je kupić? Sprawdź PONIŻEJ.

Harry Styles w Krakowie 2020 - bilety

Bilety na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 22 listopada 2019, o godz. 10:00 na stronach internetowych LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Wejściówki na to wydarzenie będzie można kupić wcześniej w przedsprzedaży na Ticketmaster.pl, która rozpoczęła się w czwartek, 21 listopada o godz. 10:00 i potrwa do 22 listopada do godz. 10:00.

Ceny i rodzaje biletów na jedyny koncert Harry'ego Stylesa w Polsce zostały podane do wiadomości publicznej wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży. Za najtańsze miejsca na górnych trybunach trzeba zapłacić 205 zł. Najdroższe są bilety Early Entry Premium Standing VIP za 874 zł, które umożliwiają m.in. wcześniejsze wejście na płytę i zajęcie miejsca pod samą sceną.

Dodajmy, że na koncertach z trasy Love On Tour dostępne są także droższe bilety Platinum. W sprzedaży nie ma jednak biletów zawierających meet & greet, czyli spotkanie z artystą.

Harry Styles w Polsce 2020 - support

Na europejskiej części trasy Love On Tour, w tym na koncercie w Krakowie, przed występem Harry'ego Stylesa publiczność rozgrzewać będzie amerykańska piosenkarka King Princess, znana m.in. z hitów "1950" i "Talia".

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation Polska.

SPRAWDŹ TEŻ: Harry Styles zapowiada nową płytę. Znamy tytuł, okładkę i datę premiery!