Harry Styles znowu rozprawia się z tradycyjnym modelem męskości. Były członek boysbandu One Direction pozuje na okładce "Beauty Papers" w samych kabaretkach i mokasynach, eksponując swoją imponującą kolekcję tatuaży. W najnowszym wydaniu magazynu fani autora przeboju "Adore You" znajdą także jego zdjęcia w pełnym make-upie i fantazyjnych stylizacjach, składających się z takich elementów garderoby, jak rozkloszowane spodnie, czarne lateksowe rękawiczki i białe skarpety.

Harry Styles w "Beauty Papers"

Z zapowiedzi zamieszczonych w mediach społecznościowych wynika, że nowy numer "Beauty Papers" bierze pod lupę współczesne kanony piękna oraz przygląda się "eksplozji indywidualności, kreatywności, różnorodności i jedności" we współczesnym, coraz bardziej zniewolonym świecie. Trudno się więc dziwić, że twarzą tego numeru został Harry Styles - znany z ekstrawaganckiego stylu - czerpiącego garściami z mody lat 70. - orędownik równości kobiet i mężczyzn oraz sojusznik społeczności LGBT+.

- Nieważne, czy jesteś czarnoskóry, czy biały. Czy jesteś gejem, hetero, osobą transseksualną. Kimkolwiek jesteś i kimkolwiek chcesz być, masz moje wsparcie - mówił do publiczności podczas jednego ze swoich koncertów.

Zobacz pierwsze zdjęcia Harry'ego Stylesa z sesji dla "Beauty Papers" już teraz w GALERII.

PS Jeśli podoba wam się kolor szminki Stylesa, to możemy wam zdradzić, że jest to pomadki Gucci w odcieniu o nazwie 208 They Met in Argentina.