Fani Harry'ego Stylesa w końcu się doczekali. Ex-wokalista One Direction wrócił z nową muzyką. "Lights Up" wyprodukowany przez Tylera Johnsona przy udziale Kida Harpoona (Tom Hull) to jego pierwszy utwór od ponad dwóch lat. Premiera nowej piosenki wzbudziła nie tylko ogromną ekscytację wśród słuchaczy, ale po raz kolejny wywołała falę spekulacji na temat orientacji seksualnej 25-letniego artysty. O co chodzi?

Harry Styles sugeruje, że jest biseksualistą?

W pełnym erotycznego napięcia teledysku do nowej piosenki, półnagi Harry Styles otoczony jest ocierającymi się o niego i dotykającymi go kobietami i mężczyznami. Internauci od razu zwrócili także uwagę na dość znamienną datę premiery utworu i wideoklipu. 11 października już od końca lat 80. społeczność LGBT+ na całym świecie obchodzi tzw. Dzień Coming Outu. Co więcej, wiele osób uważa też w tym kontekście za dość sugestywne powtarzające się wielokrotnie w tekście piosenki pytanie: "Czy wiesz kim jesteś?".

Czy Harry Styles chciał przez to coś nam wyznać? Wielu fanów nie ma już co do tego żadnych wątpliwości i twierdzi, że młody piosenkarz w ten sposób już niemal otwarcie przyznaje się, że jest osobą biseksualną. Przypomnijmy, że spekulacje na temat biseksualizmu Harry'ego Stylesa krążą w mediach już od dawna. Warto jednak dodać, że sam artysta do tej pory odmawiał jednoznacznej odpowiedzi na pytania o swoje preferencje.

Nie wydaje mi się, żeby to było coś, co miałbym kiedykolwiek ochotę wyjaśniać. To jest dla mnie dziwne - każdy powinien być po prostu tym, kim chce być - mówił już parę lat temu w wywiadzie z "The Sun".

Zobacz teledysk do najnowszego singla Harry'ego Stylesa pt. "Lights Up" poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Harry Styles pomaga fance wyznać przed mamą, że jest lesbijką [WIDEO]