Chłopak Hayden Panettiere, Brian Hickerson, trafił do aresztu. W piątek 14 lutego około 1:50 rano, ze względu na dobiegające krzyki, do domu pary została wezwana policja. Według dokumentów, do których udało się dotrzeć serwisowi "E! News", kochankowie wdali się w bójkę, w wyniku której Panettiere została uderzona zaciśniętą pięścią w twarz. Nietrzeźwy Brian Hickerson miał zaatakować partnerkę w sypialni, a po przybyciu na miejsce policja znalazła ją z czerwoną i opuchniętą twarzą oraz zadrapaniami na dłoniach. 

Hayden Panettiere ofiarą przemocy domowej

Brian Hickerson został przewieziony do aresztu, z którego jednak wyszedł tego samego dnia za kaucją w wysokości 5 tysięcy dolarów. Ma stawić się przed sądem w przyszłym miesiącu. To nie pierwszy raz kiedy partner Hayden Panettiere został aresztowany za przemoc wobec ukochanej. W 2019 roku otrzymał od sądu zakaz zbliżania się do aktorki, ale ostatecznie sprawę oddalono. Media rozpisują się na temat tego, że Hickerson - początkujący aktor - wykorzystuje Panettiere, żyje na jej koszt i dodatkowo często jest wobec niej agresywny. 

Hayden Panettiere i Brian Hickerson są razem od 2018 roku. Para zaczęła spotykać się niedługo po tym, jak aktorka zerwała zaręczyny z ukraińskim pięściarzem, Władimirem Kliczko. Gwiazda i bokser byli razem przez 9 lat, a w 2014 roku przyszła na świat ich córeczka, Kaya. Hayden Panettiere przechodziła depresję poporodową, z którą długo mogła sobie poradzić. Sporo przytyła w ciąży i nie mogła wrócić do wymarzonej wagi, przez co nie radziła sobie z rolą matki. Władimir Kliczko musiał przejąć większość obowiązków nad córką, a dziś w zasadzie jedynie z pomocą bliskich znajomych, sam zajmuje się 5-letnią Kayą. Aktorka nie odwiedza dziecka, które mieszka z ojcem na Ukrainie.

ZOBACZ TEŻ: WŁADIMIR KLICZKO sam wychowuje córkę. Narzeczona zostawiła mu dziecko i praktycznie go nie odwiedza