Karierę modelki zaczęła mając zaledwie 18 lat. Zaledwie kilka lat później brała już udział w pokazach mody Victoria’s Secret. To właśnie kontrakt z tą marką uczynił ją ikoną. Heidi Klum nie ogranicza się jednak tylko do modelingu. Gwiazda w 2002 roku wypuściła na rynek swoją pierwszą serię kosmetyków i perfum.

Heidi Klum próbowała również swoich sił w aktorstwie. Obecnie jest gospodynią amerykańskiego programu Project Runaway. Ma na koncie swoją własną linię butów, biżuterii i …słodyczy. Nic dziwnego, że od czasu do czasu udaje się na prawdziwie bajeczne wakacje.

Tym razem Heidi Klum wypoczywa na Karaibach. Modelka wie jak w skuteczny sposób przykuć uwagę fanów. Na jej kontach społecznościowych znajdziemy wyjątkowo odważne zdjęcia. 43-letnia gwiazda dodała zdjęcie na którym ma na sobie tylko dół od bikini, a dłońmi zakrywa sobie piersi. Co ciekawe zdjęcie podczas pływania topless miało na celu pokazanie …nowej biżuterii.

Modelka zaprojektowała nowy łańcuszek z przywieszką w kształcie serca, który dzięki wodzie zyskał dodatkowy połysk. Nie do końca był to dobry ruch marketingowy, gdyż niewielu fanów w ogóle go dostrzegło.

Nic w tym dziwnego, skoro Heidi Klum może poszczycić się naprawdę wyrzeźbioną sylwetką. Internauci już komentują, że gwiazda ma 43 lata, czwórkę uroczych dzieci i wciąż figurę nastolatki.

Zgadzacie się z tym? 

 

Przeczytaj także: Ilona Felicjańska lepsza od Sharon Stone? 43-letnia modelka pokazała się w bikini