To już oficjalne: niemiecka supermodelka Heidi Klum, wokalista zespołu Tokio Hotel, Bill Kaulitz oraz zwyciężczyni Eurowizji 2014, Conchita Wurst zasiądą w jury "Queen of Drags", czyli nowego programu telewizyjnego dla drag queens. Niemiecki odpowiednik amerykańskiego show "RuPaul's Drag Race" znajdzie się w zimowej ramówce kanału ProSieben.

Decyzja niemieckiej stacji zupełnie nie dziwi znawców mediów. Dzięki oszałamiającej popularności wspomnianego wyżej "RuPaul's Drag Race", elementy sztuki drag przedarły się już do głównego nurtu kultury popularnej, a słynny RuPaul i dwie zwyciężczynie jego programu, Violet Chachki i Aquaria, otrzymały nawet w tym roku zaproszenie od Anny Wintour na organizowaną przez nią modową imprezę roku - MET Galę w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że 46-letnia Klum i 29-letni Kaulitz mają już na swoim koncie współpracę przy innym programie telewizyjnym. W 2012 roku znany z androgynicznego stylu Bill wystąpił jako gościnny juror w jednym odcinków "Germany's Next Top Model". Warto także dodać, że obecnie modelka i wokalista są już niemal rodziną - Heidi jest zaręczona z bratem bliźniakiem Billa, muzykiem Tomem Kaulitzem. Spekuluje się, że ich ślub ma się odbyć jeszcze tego lata.

Zamiłowanie Billa do dragu można było podziwiać m.in. w teledysku Tokio Hotel do singla "Boy Don't Cry" oraz podczas ubiegłorocznej edycji  słynnej halloweenowej imprezy Heidi Klum.

Myślicie, że program z drag queens pojawi się wkrótce także w polskiej telewizji?

Zobacz aktualne zdjęcia Heidi, Billa i Conchity w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Książę William: "Gdyby moje dzieci były LGBT, wspierałbym je"