Heidi Klum (46) i Tom Kaulitz rozpoczęli przygotowania do ślubu i wesela. Jak podaje magazyn "Star", impreza ma kosztować ponad milion dolarów i odbyć się w niemieckiej Kolonii. Zarówno podczas ceremonii, jak i późniejszej fety mają być obecne tradycyjne elementy kultury niemieckiej. Również menu weselne będzie pełne regionalnych przysmaków - nie zabraknie sznycla i piwa. Modelka i muzyk chcą też wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej w dwóch językach - po angielsku i po niemiecku. Pojawiły się również przecieki dotyczące sukni ślubnej Klum. Wiadomo na pewno, że będzie biała, ale są już też przewidywania co do tego, kto ją zaprojektuje!

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Ślub z Tomem Kaulitzem Heidi Klum zamierza wziąć w sukni projektu Brytyjki, Victorii Beckham, lub Amerykanina - Michaela Korsa. Kreacja ma być tradycyjna i seksowna zarazem. Co ciekawe, Klum i Kaulitz planują zaprosić na swój ślub byłego męża i ojca trójki dzieci modelki. Seal, bo o nim mowa, podobno otrzymał już informację o miejscu i dacie wydarzenia z prośbą o zarezerwowanie czasu w tym dniu.

Mimo że Klum i Seal kilka lat temu wzięli rozwód, pozostają w dobrych relacjach. Nie można tego niestety powiedzieć o wcześniejszym partnerze Heidi, Flavio Briatore. Milioner i playboy nie tylko nie ma kontaktu z Klum, lecz także nie zajmuje się także w żaden sposób córką ze związku z supermodelką, 15-letnią dziś Leni.

Gdy tylko data ślubu Heidi Klum i Toma Kaulitza zostanie ogłoszona, z pewnością Was o tym poinformujemy!