Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub. Jak donosi portal TMZ, 46-letnia niemiecka gwiazda modelingu i telewizji oraz młodszy od niej o 16 lat gitarzysta zespołu Tokio Hotel są małżeństwem już od prawie pięciu miesięcy! Podczas gdy fani pary z wypiekami na twarzy oczekiwali informacji na temat planowanego rzekomo na to lato ślubu, Heidi i Tom byli już dawno po cichej ceremonii zaślubin. Jak wynika z oficjalnych dokumentów, do których uzyskał dostęp amerykański serwis, para pobrała się 22 lutego. Ta data nie była zresztą przypadkowa.

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się dokładnie w pierwszą rocznicę swojego pierwszego spotkania. Co ciekawe, gdy wykonane tego dnia przez paparazzi zdjęcia pary trafiły do sieci, wszyscy myśleli, że mamy do czynienia z fotkami ze zwykłej randki. Teraz okazało się, że Heidi i Tom świętowali wtedy swój cichy ślub.

Przypomnijmy, że para zaręczyła się w grudniu zeszłego roku. Gwiazda amerykańskiego "Mam Talent!" i niemieckiego "Top Model" dokładnie w Wigilię pochwaliła się radosnym zdjęciem z wielkim pierścionkiem od swojego ukochanego.

Dla Heidi Klum był to już trzeci ślub. W 1997 roku wyszła za mąż za Rica Pipino, którym rozwiodła się po pięciu latach. Następnie gwiazda związała się z byłym dyrektorem zespołów w Formule 1, Włochem Flavio Briatore. Rozstali się, gdy Heidi była w ciąży. Krótko po tym, modelka związała się ze znanym wokalistą, Sealem. O tym, że spodziewa się dziecka z byłym partnerem, powiedziała mu już na pierwszej randce. Ich ślub odbył się w 2005 roku. Ten związek przetrwał do 2014 roku. Heidi i Seal mają troje biologicznych dzieci.

Z kolei Tom Kaulitz ma za sobą jedno nieudane, sekretne małżeństwo ze swoją długoletnią partnerką, Rią Sommerfeld, o którym media dowiedziały się praktycznie dopiero przy okazji ciągnącej się przez parę lat sprawy rozwodowej.

Wiele wskazuje na to, że para planuje jeszcze jedną, bardziej huczną ceremonię zaślubin. Wokalista Tokio Hotel, Bill Kaulitz, a prywatnie brat bliźniak Toma, w czwartek pochwalił się na InstaStories, że właśnie świętują jego wieczór kawalerski.

Zobacz zdjęcia Heidi Klum i Toma Kaulitza z dnia ich ślubu w GALERII >>

Serdeczne gratulacje!