Wielkie włoskie wesele Heidi Klum i Toma Kaulitza za nami. Słynna niemiecka modelka i gitarzysta zespołu Tokio Hotel w sobotę powiedzieli sobie "tak" podczas hucznej ceremonii, która odbyła się na malowniczej wyspie Capri. Przypomnijmy, że był to już ich drugi ślub - niedawno wyszło na jaw, że para podpisała wymagane do zawarcia małżeństwa dokumenty już w lutym w Kalifornii, zaledwie dwa miesiące po swoich zaręczynach.

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza we Włoszech

Wystawny ślub 46-letniej Heidi Klum i młodszego od niej o 16 lat muzyka miał miejsce na luksusowym jachcie Christina O. - tym samym, gdzie w 1956 roku Grace Kelly wyszła za mąż za księcia Rainiera III, a w 1968 roku Jacqueline Kennedy wzięła ślub z Aristotelisem Onasisem. Panna młoda miała na sobie długą białą, odcinaną pod biustem suknię, a pan młody biały garnitur i błękitną koszulę.

Na ślubie Heidi i Toma nie zabrakło ich najbliższych. Obecni byli zarówno rodzice Klum, jak i czworo jej dzieci z poprzednich związków. Tomowi w tym ważnym dniu towarzyszył m.in. jego brat bliźniak oraz pozostali członkowie Tokio Hotel: Georg Listing i Gustav Schäfer.

Wiele emocji w sieci wzbudził zresztą strój Billa Kaulitza, który podczas ślubu swojego brata miał na sobie kreację przypominającą... strój księdza. Z tego powodu pojawiły się pogłoski, że to właśnie on udzielił symbolicznego błogosławieństwa młodej parze.

Gratulacje!

Zobacz zdjęcia ze włoskiego ślubu Heidi Klum i Toma Kaulitza w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub! Zobacz zdjęcia z dnia ceremonii [FOTO]