Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel zaręczyli się! 45-letnia modelka i osobowość telewizyjna w Wigilię przyjęła oświadczyny młodszego od siebie o 16 lat muzyka. Niemiecka gwiazda obwieściła światu tę radosną nowinę światu na Instagramie, gdzie zamieściła uśmiechnięte zdjęcie z ukochanym. Jej palec zdobi tam ogromny pierścionek zaręczynowy!

- Powiedziałam tak -  tak zwięźle podpisała zdjęcie Heidi.

Heidi Klum zaręczyła się z Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel

O związku Heidi Klum i Toma Kaulitza mówiło się w mediach już od marca tego roku. Para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem w maju, na dobroczynnej gali amfAR 2018 w Cannes. Od tamtego czasu paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich na czułościach oraz wspólnych spacerach z czworgiem dzieci modelki z poprzednich związków. Przypomnijmy, że niemiecka gwiazda już dwukrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był stylista, Ric Pipino. Po raz drugi Heidi wzięła ślub w 2005 roku z wokalistą, Sealem, z którym rozwiodła się w 2014 roku. Z kolei Tom Kaulitz ma za sobą jedno, dość tajemnicze małżeństwo, o którym w mediach zrobiło się głośno dopiero przy okazji... rozwodu. Okazało się bowiem, że wchodząc w związek z Heidi, Tom dopiero finalizował urzędowe formalności ze swoją byłą partnerką, modelką Rią Sommerfeld.

Jak widać, rodzące się wtedy plotki o ślubnych planach Heidi i Toma okazały się prawdą. Gratulacje! Zobacz zaręczynowe zdjęcie Heidi Klum i Toma Kaulitza już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TOM KAULITZ w końcu dostał rozwód. Teraz czas na ślub z Heidi Klum?