Heidi Klum to od lat niekwestionowana królowa Halloween. Na coroczny kostium i stylizacje gwiazdy czekają setki tysięcy jej fanów na całym świecie. A zakładały o to, w jaką postać wcieli się w danym roku zaczynają się już na kilka tygodni przed ta mroczną okolicznością. Podobnie było i w tym roku. Modelka na trzy tygodnie przed Halloween wrzuciła na swój Instagram foto pancerza, którzy miał służyć jako część jej kostiumu. Fani zaczęli zatem obstawiać, że w tym roku przebierze się za Kim Kardashian. Nic jednak bardziej mylnego. Klum jak co roku przeszła samą siebie!

POLECAMY: HEIDI KLUM od lat jest królową halloweenowych przebrań!

Na dorocznej imprezie, którą organizuje w Nowym Jorku modelka ujawniła w końcu, że można pójść jeszcze dalej niż zrobiła to w zeszłym roku i tym razem przebrała się za… samą siebie! I pewnie ten kostium nie wzbudziłby tak wielkiej ekscytacji, gdyby nie fakt, że na czerwonym dywanie pojawiła się nie jedna a aż sześć Heidi Klum! Jak to możliwe?

CZYTAJ TEŻ: HALLOWEEN tak gwiazdy świętowały w ubiegłym roku!

Na przyjęciu gwiazda zjawiła się bowiem razem z pięcioma ucharakteryzowanymi na nią innymi pięknościami. Cała grupa identycznych Heidi była ubrana w cieliste, beżowe body i wysokie zamszowe kozaki. Twarze modelek zostały zmienione silikonem, specjalną charakteryzacją, makijażem i dopiętymi włosami. Panie nosiły też identyczną biżuterię i przybierały takie same pozy. I na początku fatycznie trudno było zgadnąć, która z nich jest prawdziwą Heidi. W końcu panie zaczęły od pozowania fotoreporterom.. tyłem!

POLSKIE HALLOWEEN: MAŁGORZATA I RADEK MAJDAN, HANNA LIS, ŁUKASZ JEMIOŁ, AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK Na wspólnej imprezie z okazji Halloween

A Wam jak się podoba tegoroczny pomysł na siebie top-modelki? Nie jest on może tak spektakularny jak poprzednie ale przynajmniej tym razem mogliśmy rozkoszować się urodą Heidi aż do sześćkroć!