Heidi Klum co roku zadziwia kolejnymi, niesamowitymi i wymyślnymi kostiumami. Pokazuje je zawsze na organizowanym przez siebie już od 18 lat halloweenowym party w Nowym Jorku. Poprzednie wcielenia gwiazdy modellingu zawsze wywoływały sensację. Klum zachwycała już m.in. jako Kleopatra, zadziwiająco realistyczna staruszka, przeskalowany motyl, Jessika Rabbit, a nawet jako… armia klonów! Na jakie wcielenie zdecydowała się w tym roku?

Heidi Klum na Halloween 2017

Wielu fanów Klum czekało, w czym gwiazda światowych wybiegów pokaże się w tym roku. Heidi ponownie nie zawiodła! W tym roku modelka przebrała się za… wilkołaka, w którego przemienił się Michael Jackson w swoim słynnym teledysku do kultowej już piosenki "Thriller". Musimy przyznać, że podobieństwo do oryginału jest uderzające! Heidi Klum na swoim party z okazji Halloween 2017 znowu zachwyciła. Gwiazda zaskoczyła jednak nie tylko swoim przebraniem, ale też...

ZOBACZ: POLSKIE GWIAZD NA HALLOWEEN. ZA KOGO SIĘ PRZEBRAŁY?

Heidi Klum jak w teledysku Jacksona!

Modelka, wraz z towarzyszącymi jej zombie, już na początku imprezy zatańczyła układ z teledysku Jacksona do muzyki z oryginalnego „Thrillera”. Zachwytom i brawom dla modelki oraz towarzyszącej jej watasze zombiaków nie było końca!

A jak Heidi prezentowała się w kostiumie najsłynniejszego w światowej pop-kulturze wilkołaka? Przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII ;-)