Powstaje sequel "Sali samobójców" w reżyserii Jana Komasy. Edward Miszczak ujawnił tę informację podczas corocznej konferencji Grupy TVN na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dyrektor programowy stacji zdradził, że film ma być zatytułowany "Hejter. Sala samobójców" i opowiadać zupełnie nową historię, która nie będzie związana z losami Dominika, w którego siedem lat temu brawurowo wcielił się Jakub Gierszał.

- Będzie to cyber-thriller, współczesna wersja opowieści o miłości Romea i Julii, ale jednocześnie uniwersalna historia o potędze miłości, która przeradza się w hejt. Jan Komasa chce pokazać, że granica pomiędzy miłością i nienawiścią jest bardzo cienka, a wszystkie chwyty są dozwolone. Wszyscy wiemy, jak mocne są media społecznościowe i co można w nich przeżyć - zdradził Edward Miszczak w Gdyni.

Hejter. Sala samobójców - obsada, data premiery

Główną rolę w "Sali samobójców" 2 otrzymał znany z serialu "Druga szansa" i programu "Ameryka Express" Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in. Vanessę Aleksander ("Wojenne dziewczyny", "Belle Epoque"). Zdjęcia do filmu "Hejter. Sala samobójców" mają się rozpocząć już wkrótce. Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana. 

Przypomnijmy, że nazywana manifestem młodego pokolenia "Sala samobójców" z 2011 roku odbiła się szerokim echem w mediach, a także zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Orły oraz Srebrne i Złote Lwy.

Zdjęcia głównych gwiazd obsady filmu "Hejter. Sala samobójców" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: "KLER" hitem Festiwalu Filmowego w Gdyni 2018 [ZDJĘCIA]