Helena Norowicz została twarzą perfum Olibanum Gardenia marki Bohoboco. To kolejny już raz, kiedy duet projektantów zaprosił 81-aktorkę do współpracy. Przypomnijmy, że to właśnie duet Bohoboco wprowadził Norowicz do tzw.mainstreamu. Wcześniej aktorka była znana mniejszej publiczności, która mogła ją zobaczyć na deskach teatrów. Obecnie Helenę Norowicz możemy oglądać na deskach Teatru Syrena, gdzie występuje w głośnej sztuce Dogville według słynnego filmu Larsa Von Triera z Nicole Kidman w roli głównej.

Pani Helena po raz kolejny zachwyciła nas swoją perfekcyjnością i swobodą przed obiektywem aparatu. Jej energia i pewność siebie sprawiła, że szybko udało się oddać klimat nowej kampanii Bohoboco. Zdjęcie przedstawia szlachetną urodę, tajemniczość i piękno naszej Ambasadorki” – mówi Michał Gilbert Lach z Bohoboco.
 

W kampanii Bohoboco Norowicz w bardzo subtelny i elegancki sposób pokazała nagość oraz po raz kolejny udowodniła, że piękno nie ma wieku. Helena Norowicz intryguje swoją osobowością tak na teatralnej scenie, jak i w kampanii zapachu Olibanum Gardenia marki Bohoboco. Ich kojący zapach kościelnego kadzidła doskonale współgra z delikatnością kwiatów gorzkiej pomarańczy i wyrazistej gardenii. Ten zapach to podróż do pełnej orientalnych inspiracji świątyni na Dalekim Wschodzie. To perfumy, które uzależniają mityczną i duchową energią.

Kim jest Helena Norowicz

81-letnia Helena Norowicz jest aktorką teatralną i filmową. Przez większość kariery Norowicz była związana z Teatrem Studio, obecnie występuje m.in. w Teatrze Syrena. W wieku 80 lat aktorka została modelką. Wystąpiła m.in. w kampaniach polskich marek Bohoboco i Nenukko. Helena Norowicz zagrała m.in. w filmie Dekalog IV Krzysztofa Kieślowskiego czy Matka Teresa od kotów Pawła Sali, wystąpiła też w epizodach w serialach Na Dobre i Na Złe, Na Wspólnej i Barwy Szczęścia. Obecnie gra w spektaklu Dogville.

Przypomnijmy, że twarzą innego zapachu z najnowszej kolekcji Bohoboco Perfume - Sea Salt Caramel - została supermodelka Maja Salamon.

Jak oceniacie kampanię Bohoboco?