Helen Mirren zaledwie kilka dni temu skończyła 71. lat. Aktorka nigdy nie poddała się operacji plastycznej. Nie ma problemu z tym, by starzeć się z godnością i klasą. Dziś po wielu latach wciąż zachwyca urodą i seksapilem.

Choć jej kariera rozpoczęła się grubo po 50-tce, to jednak warto było czekać. W 2006 roku otrzymała Oscara za bycie najlepszą aktorką pierwszoplanową za rolę Elżbiety II w filmie Królowa. W 2011 roku zdobyła tytuł Ciała Roku, a zaledwie dwa lata temu została twarzą marki L’Oreal.

Zobacz: HELEN MIRREN Reklamuje słynną firmę w wieku 69 lat!

Helen Mirren niedawno skończyła 71 lat i ani myśli o emeryturze. Nic dziwnego, bo wrota Hollywood z pewnością wciąż stoją przed nią otworem. W Polsce również mamy aktorkę, która mogłaby zawstydzić niejedną nastolatkę.

Zobacz: Helen Mirren kończy 71 lat i wciąż jest sexy. To jej sposób na młody wygląd [ZDJĘCIA]

Helena Norowicz potrafi zrobić szpagat, nieustannie dba o zdrowie i z dnia na dzień wygląda coraz młodziej. Przez czterdzieści lat występowała na deskach teatrów w całej Polsce. Od niedawna znana jest jednak jako pierwsza polska modelka po osiemdziesiątce.

Helena Norowicz została twarzą marki Nenukko, a sesja zdjęciowa z jej udziałem została bardzo ciepło przyjęta przez środowisko. Niedawno widzieliśmy ją w kampanii marki Bohoboco. Projektanci zachwyceni stylem, gracją i profesjonalizmem modelki zaprosili ją do kolejnych projektów. Dzięki temu mieliśmy okazję podziwiać Norowicz w roli modelki na pokazie.

Zobacz: Kim jest Helena Norowicz? Jak aktorka została muzą polskich projektantów?

Dziś obie panie mają swój sposób na młody i zdrowy wygląd. Helen Mirren twierdzi, że sport to odpowiedź na każdy problem z sylwetką. Aktorka zdradziła niedawno swój sekret – podobno bardzo często wciąga brzuch oraz nosi wysokie obcasy. Z kolei Helena Norowicz słynie z zamiłowania do wysiłku fizycznego. 

Nic dziwnego, że obie wyglądają zachwycająco. Jak widać upływający czas obchodzi się z nimi wyjątkowo łaskawie.