O Helenie Norowicz zrobiło się głośno na początku tego roku. 80-letnia emerytowana aktorka została wtedy twarzą polskiej marki Nenukko, a sesja zdjęciowa z jej udziałem spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Potem Norowicz zaproszona została do udziału w kampanii dla popularnej marki Bohoboco i zamknęła też czerwcowy pokaz marki.

Teraz piękna i dystyngowana aktorka, która trafiła już w między czasie nawet na okładkę magazynu "ELLE", znowu została twarzą Bohoboco.

Jak zaznaczają projektanci marki, Michał Gilbert Lach oraz Kamil Owczarek, udział Heleny Norowicz w sesji ma podkreślać ich filozofię na temat uniwersalności mody:

- Poprzednio staraliśmy się udowodnić, że piękno nie zna wieku. Konsekwentnie realizujemy tę tezę. Tym razem całą uwagę skupiamy na pani Helenie. Jej charyzma i wrodzona klasa doskonale oddają styl kobiety Bohoboco.

Sama Helena Norowicz też dobrze czuła się na planie sesji:

- Dzień na planie z tak profesjonalnym zespołem to czysta przyjemność. Panowie projektanci doskonale rozumieją potrzeby kobiety - dzięki nim czułam się piękna i pewna siebie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się 80-letnia modelka w nowej sesji!