Członkowie rockowego zespołu Her's nie żyją. Stephen Fitzpatrick, Audun Laading oraz ich menedżer Trevor Engelbrekston zginęli w wypadku samochodowym w USA. Informację o tragicznej śmierci muzyków potwierdziła już w czwartek wieczorem ich wytwórnia muzyczna Heist or Hit. Autobus z duetem Her's i ich menedżerem w środę wczesnym rankiem zderzył się z jadącym pod prąd pojazdem i stanął w płomieniach. Jak donosi BBC, do tragedii doszło na drodze międzystanowej w pobliżu Centennial w stanie Arizona. Muzycy byli w drodze do Santa Ana w Kalifornii na jeden ze swoich 19 koncertów w ramach trasy koncertowej po Ameryce. W wypadku w sumie zginęły cztery osoby.

Kim byli członkowie zespołu Her's?

24-letni angielski wokalista i gitarzysta Stephen Fitzpatrick i pochodzący z Norwegii 25-letni basista Audun Laading założyli rockowy zespół Her's w 2016 roku w Liverpoolu. Swój pierwszy album studyjny pt. "Inivitation to Her's" wydali w sierpniu 2018 roku. W Polsce płyta ukazała się w październiku 2018 nakładem wytwórni Mystic Production.

Najpopularniejsze utwory Her's, czyli "Cool with You", "Marcel" i What Once Was", mają miliony odtworzeń na YouTube, Spotify i innych serwisach muzycznych.

Zdjęcia członków zespołu Her's znajdziecie w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Rammstein szokuje w nowym klipie. Żydzi oburzeni: "Trywializacja Holokaustu" [WIDEO]