W klinice Pearl Beauty Clinic& SPA to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Pacjentki go lubią i chętnie polecają między sobą, bo jest skuteczny, porównywalny do zabiegów chirurgicznych, ale nie wymaga znieczulenia i bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć.

Jego zaletą jest uniwersalność. Może służyć do liftingu twarzy, powiek, fałd szyi, drugiego podbródka, korekcji linii i zmarszczek. Wyraźnie zwiększa elastyczność skóry i zmniejsza widoczność porów. Sprawdza się do modelowania sylwetki, także w przypadku obwisłych kolan, ud i ramion. Jest stosowany w redukcji nadmiaru skóry na plecach i brzuchu. Redukuje nadmiar opornej na odchudzanie tkanki tłuszczowej.

Technologia jest wyjątkowa pod względem zdolności przenikania przez warstwę skóry właściwej i powierzchniowego systemu mięśniowego, a jednocześnie pozbawiona niedogodności typowych dla chirurgii.

Nazywa się go liftingiem lunchowym: jest szybki, dobrze tolerowany, nie wymaga zwolnienia. Ból to kwestia indywidualna, ale z reguły jest niewielki. Pierwsze, zauważalne efekty widoczne są tuż po zabiegu. W kolejnych tygodniach poprawia się koloryt i faktura skóry. Ujędrnienie i zagęszczenie skóry pacjenci z reguły obserwują w okresie 6-12 tygodni.

Technologia to potęga, ale w klinice Pearl Beauty Clinic&SPA liczy się też doskonale przeszkolony personel, doskonałe marki, piękne wnętrza i dogodna lokalizacja w Centrum Warszawy. Najwyższe standardy łączymy z przyjaznymi, często promocyjnymi cenami. Można do nas zadzwonić, dowiedzieć się wszystkiego, ale mamy też nowoczesny system rejestracji online, w którym każdy z pacjentów może zarządzać swoimi wizytami i zabiegami.

Kameralna atmosfera, dyskrecja, oddech od codziennego biegu to jedna z tych niepoliczalnych wartości, które oferujemy naszym pacjentom. Po zabiegu każdy może usiąść, napić się aromatycznej herbaty spoglądając na panoramę całej Warszawy. To pozwala na chwilę dystansu, złapania oddechu.
Zaufały nam gwiazdy, ale wszystkich traktujemy tak samo, każdy pacjent jest dla nas ważny. Dzięki takiemu podejściu grono naszych stałych przyjaciół i pacjentów nieustannie się powiększa. Zapraszamy!

Pearl Beauty Clinic & SPA
W Hotelu InterContinental
ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
(+48) 22 328 86 36
(+48) 22 328 86 43
(+48) 506 185 920

info@pearlspa.pl
https://www.pearlspa.pl

Artykuł promocyjny