Hilary Duff urodziła córkę! Popularna aktorka i jej chłopak, Matthew Koma, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Dziewczynka przyszła na świat 25 października, a szczęśliwi rodzice od razu podzielili się radosną informacją na swoich profilach na Instagramie. "Banks Violet Bair - to małe stworzenie skradło nam serca!" - napisał Hilary Duff i opublikowała piękny rodzinny portret. Dumny tata również ogłosił ekscytującą wiadomość pisząc: "Banks Violet Bair /// 10.25.18 /// Witamy piękną córkę i najlepszego przyjaciela na całe życie, nie mogę być bardziej wdzięczny za naszą rodzinę." Przypomnijmy, że dla Hilary Duff jest to już drugie dziecko. Aktorka ma sześcioletniego syna, Lucę Cruza, którego ojcem jest jej były mąż, Mike Comrie. 

Hilary Duff urodziła dziecko! 

Hilary Duff to amerykańska aktorka i piosenkarka pop, której sławę przyniosła rola w serialu "Lizzie McGuire". Po sukcesie, jaki odniósł serial, w 2003 roku do kin trafił także pełnometrażowy film, który opowiadał o dalszych losach bohaterki. W 2004 roku Hilary zagrała w romantycznej "Historii Kopciuszka" oraz w filmie "Szansa na sukces". Choć oba filmy przyniosły jej rozgłos, to jednak większość recenzji była negatywna. Hilary Duff zrobiła karierę również na rynku muzycznym. Jej pierwszy album ukazał się w 2002 roku. Dziś na koncie ma już pięć solowych albumów.

Hilary Duff wycofała się jednak z życia publicznego pod koniec 2006 roku. Gwiazda podjęła walkę prawną przeciwko prześladowcy, który groził jej śmiercią. Wraz z początkiem 2007 roku aktorka uwolniła się od mężczyzny, który został skazany na kilkanaście dni więzienia i pięcioletni nadzór kuratorki. Duff oddała się działalności charytatywnej.

Po raz kolejny zrobiło się o niej głośno w 2010 roku. 14 sierpnia aktorka poślubiła kanadyjskiego hokeistę, Mike’a Comrie. 20 marca 2012 roku na świat przyszedł synek pary, Luca Cruz Comrie. Niestety, dwa lata później para oświadczyła, że zdecydowała się na separację. Małżeństwo próbowało ratować swój związek, niestety bezskutecznie. Hilary Duff i Mike Comrie rozwiedli się w lutym 2016 roku.

Dziś Hilary Duff jest szczęśliwa u boku Matthew Komy, któremu właśnie urodziła córeczkę. Gratulujemy!

Zobaczcie zdjęcia Hilary Duff z dziećmi w GALERII --->