Ślub Kim Kardashian i Kanye’go Westa był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w 2014 roku. Para pobrała się dokładnie 24 maja 2014 roku. Początkowo nikt nie przypuszczał, że ich romans zamieni się w coś poważniejszego. Gdy w 2013 roku Kim ogłosiła, że spodziewa się dziecka, fani celebrytki z niecierpliwością oczekiwali na ślub. Gwiazda nie zawiodła. Rok później stanęła na ślubnym kobiercu.

Zanim jednak zakochani rozpoczęli planowanie ślubu przeszli długa drogę. Kim Kardashian i Kanye West poznali się w 2004 roku. Wówczas Kim pocieszała się po rozwodzie z Damonem Thomasem, a Kanye spotykał się z modelką Alexis Phifer. Miłość połączyła Kim z raperem lata później – w międzyczasie Kim wzięła ślub z Krisem Humphrisem. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało trzech miesięcy, ale na rozwód Kim musiała czekać prawie dwa lata.

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN WEST I KANYE WEST tak wyglądał ich zjawiskowy ślub

O romansie celebrytki z Kanye po raz pierwszy zaczęto pisać w 2012 roku. Chodzili na wspólne lunche, spacery – kamery nie dawały im spokoju. Kim przyzwyczajona do życia w świetle reflektorów świetnie odnalazła się w roli dziewczyny Kanye’go.  15 czerwca 2013 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, córeczka North West. Rok później Kim i Kanye stanęli na ślubnym kobiercu. W 2015 roku zostali rodzicami chłopca, Saint Westa.

ZOBACZ: KANYE WEST trafił do szpitala! Co się stało?

Ślub Kim Kardashian

24 maja 2017 roku para obchodziła 3. rocznicę ślubu. Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień?  600 gości przy 224-metrowym stole, na scenie Lana Del Rey, John Legend i sam Andrea Bocelli. Ślub Kim Kardashian poprzedziły dwutygodniowe przygotowania, a także impreza, która odbyła się w Wersalu pod Paryżem. Kanye West wynajął dla swojej wybranki zabytkową karocę.

Największe wrażenie zrobiła na fanach ściana kwiatów, stworzona specjalnie na tę okazję, na tle której pozowali zakochani. Kompozycja z róż, tuberozy i peonii kosztowała prawie 100 tysięcy złotych. Suknia Ślubna Kim Kardashian  to dzieło Givenchy. 

Kim Kardashian i Kanye West świętują 3. rocznicę ślubu. Choć mają za sobą trudny okres (załamanie nerwowe Kanye'go i napad na Kim w Paryżu oraz plotki o rozwodzie) wciąż są ze sobą. Z okazji 3. rocznicy ślubu Kim i Kanye'go przypominamy jak wyglądał ten wyjątkowy dzień pary!