Nowa terapia zaproponowana przez Neauvię -  NLift ma swoje źródło w holistycznym podejściu do urody ale też jest oparta na badaniach klinicznych.
NLift, to odpowiednie połączenie kilku zabiegów, kosmetyków do pielęgnacji oraz suplementacji. Działania niby znane od jakiegoś czasu jednak po raz pierwszy ułożone w konkretny protokół i wystandaryzowane pojawiły się właśnie w kuracji NLift. Efekty skuteczności widać gołym okiem i potwierdzają je również badania naukowe - między innymi biopsje i testy histopatologiczne skóry. Po 21 dniach od wykonania pełnej procedury nawilżenie skóry wzrasta o 45% a jej elastyczność o 60%.  Aktywność fibroblastów, czyli podstawowych komórek skóry odpowiedzialnych za produkcje kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego zwiększa się ponad 101 %.

Wielopoziomowe działanie
W tworzeniu programu NLift, naukowcy z laboratoriów Neauvia wykorzystali tak zwaną  technologię SCT, czyli Smart Combination Therapy. To innowacyjna metoda polegająca na łączeniu różnych, uzupełniających się zabiegów odmładzających. Jej celem jest nie tylko poprawienie wyglądu ale także utrzymanie tych efektów w dłuższym czasie.  Protokół NLift obejmuje dwa spotkania z lekarzem medycyny estetycznej w odstępie tygodnia. Obszarem, na którym lekarz skupia się najbardziej jest środkowa część twarzy. Często nawet w dość młodym wieku, przewlekły stres albo zbyt intensywne treningi mogą doprowadzić do tego, że twarz traci tu objętość, zapada się. NLift jest to totalnie uniwersalna terapia pasująca właściwie do każdej kobiety jak i mężczyzny. W zależności od kondycji skóry i potrzeb, lekarz może też położyć większy nacisk na konkretne etapy zabiegowe. Co istotne - NLift sprawia, że wyglądamy niezwykle świeżo ale w żaden sposób nie ingeruje w rysy twarzy ani nie powoduje drastycznych zmian w naszym wyglądzie.

Połączone siły
Protokół zabiegowy obejmuje dwa spotkania z lekarzem oraz pielęgnację domową. Podczas pierwszej wizyty wykonywana jest mezoterapia Hydro Deluxe. To działania na poziomie naskórka powodujące optymalne nawilżenie i przywracające skórze blask. Preparat zawiera czysty, nieusieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, staje się mocniejsza. Druga wizyta w gabinecie to termolifting Zaffiro, który poprzedza peeling wodny Wateerpeel. Zabieg ten jest bardzo komfortowy - chłodny peeling dogłębnie oczyszcza a ciepło termoliftingu stymuluje syntezę kolagenu oraz ujędrnia i zagęszcza skórę. Owal staje się bardziej wyrazisty, znikają chomiczki i wiotkość. Kolejnym krokiem są wypełniacze Neauvia Intense i Stimulate. Bazują one na usieciowanym kwasie hialuronowym i hydroksyapatycie wapnia dając  długotrwały efekt wypełnienia i odbudowy wszelkich ubytków. Na koniec pacjent dostaje odpowiednie dla siebie kosmeceutyki oraz suplement. Dzięki takiej synergii zabiegów NLift jest w stanie w sposób widoczny wzmocnić naturalne procesy regeneracji skóry, zapewnia jej również głębokie nawilżenie, pełną biorewitalizację.

Rezultat połączonego działania zabiegów jest dużo lepszy niż wykonywanie ich samodzielnie. Jest to właśnie wynik  synergii. Skóra odzyskuje promienną młodość,  wygląda jak po powrocie z długich, wyjątkowo odprężających wakacji.

I ten stan utrzymuje się przez długi czas.  Nic dziwnego, że zabieg NLift, choć stosunkowo nowy - już bije rekordy popularności w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej.


Więcej o zabiegu nlift na stronie www.nlift.pl