Honey nie należy do osób, które chcą zdobywać popularność dzięki pokazywaniu swojego nagiego ciała. Honorata Skarbek postanowiła niedawno założyć kolejny oficjalny profil na portalu społecznościowym, gdzie odpowiada na zapytania swoich fanów. Wśród standardowych kwestii dotyczących muzyki, koncertów i bloga, w skrzynce Honoraty pojawiło się pytanie dotyczące rozbieranych sesji. Jedna z fanek zapytała, czy piosenkarka i blogerka zgodziłaby się na sesję w magazynie dla mężczyzn. 

- Na pewno nie w tym wieku i nie na tym etapie kariery. Uważam, że jest to bardzo żenujące posunięcie. Desperackie wołanie o atencję. Nie wyobrażam sobie, abym mogła pokazać cycki całej Polsce w gazecie o przekazie erotycznym. Mam 21 lat i chcę robić karierę w zupełnie inny sposób- pierwsze skrzypce gra i zawsze będzie grać muzyka - odpowiedziała Honey.

Honey pracuje obecnie nad nowym projektem muzycznym, o którym wiadomo na razie jeszcze niewiele. Jednak według zapewnień Honoraty materiał z żywymi instrumentami ukaże się już w listopadzie.