Wczoraj w Warszawie odbyła się gala rozdania nagród "Bestsellery Empiku", na której pojawiło się sporo gwiazd. Jednym z zaproszonych na imprezę gości była także Honorata Skarbek, która zaprezentowała się w bardzo mrocznej odsłonie.

Znana dotychczas z dziewczęcego i kolorowego stylu, Honey wybrała na tę okazję czarny kombinezon z odkrytymi plecami i białymi wstawkami na piersiach. Większą uwagę od stroju gwiazdki zwracały jednak jej fryzura i makijaż.

Skarbek, która półtora roku temu ścięła swoje długie włosy "na chłopaka", co jakiś czas musi tęsknić za bardziej dziewczęcą fryzurą i zakłada sięgającą ramion perukę. Tak było też tym razem, a zamiast całkiem prostych włosów, tym razem skręciła je w luźne fale.

Dopełnieniem tej poważnej stylizacji był makijaż Honoraty Skarbek, w którym główną rolę odgrywały... pomalowane czarną szminką usta! Całość prezentowała się dość mrocznie, choć trzeba przyznać, że tak pięknej dziewczynie, jak Honey, nawet tak smutna stylizacja ujdzie na sucho.

Nam trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że młoda gwiazdka zainspirowała się nieco wizerunkiem młodszej siostry Kim Kardashian, Kylie Jenner, znanej ze swojego uwielbienia do takich ciemnych kolorów szminek i pomadek. Skarbek pasuje taki look?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Honorata Skarbek - Pozuje z... Justinem Bieberem!