Polskie media donoszą, że Honorata Skarbek i Smolasty są parą! O związku 25-letniej piosenkarki i blogerki z młodszym od niej o trzy lata wokalistą jako pierwszy doniósł Pudelek. Jak udało się ustalić redakcji serwisu, Honorata Skarbek jest w poważnej relacji z Norbertem Smolińskim, bo tak właściwie brzmi imię i nazwisko Smolastego. Plotki o związku podgrzało ich wspólne zdjęcie, które w tym samym czasie pojawiło się na Instagramie zarówno Honoraty, jak i Smolastego.

- Honorata była na kilku randkach z innymi chłopakami, ale nic z tego nie wynikało. Gdy poznała Norberta od razu znalazła z nim wspólny język. Traktuje to bardzo poważnie - donosi osoba z otoczenia Smolastego.

Honorata Skarbek i Smolasty są razem?

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia mediów z połowy roku potwierdziły się. Honoratę Skarbek i autora hitu "Uzależniony" z pewnością łączy nie tylko pasja do muzyki. To jednak prawda, że wokalistka przyszła ze Smolastym na uroczystą galę rozdania nagród Fryderyki 2018. Czy to dzięki muzyce znaleźli wspólny język i postanowili być razem? Jedyny komentarz pary na ten temat to wspólne zdjęcia na Instagramie. Co ciekawe, Honorata Skarbek jeszcze na początku roku zapewniała swoich odbiorców, że jest w związku z chłopakiem spoza show-biznesu.

Bez względu na to, kim jest chłopak Honoraty Skarbek, artystka może nie mieć teraz zbyt wiele czasu na randki. Gwiazda promuje aktualnie swoje nowe single z czwartej już płyty o nazwie "Sunset".

Zdjęcia Honoraty Skarbek i Smolastego znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: SMOLASTY to nowy idol nastolatek! Kim jest chłopak Honoraty Skarbek?