Honorata Skarbek w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 10 wyraźnie chce nie tylko wykazać się swoimi umiejętnościami, ale też po prostu dobrze się bawić. Widać to po tym, że gwiazda puszcza oko do widzów już w pierwszym odcinku programu. 25-letnia wokalistka i influencerka wciela się w Mandarynę i śpiewa wielki dyskotekowy hit z 2005 roku "Ev'ry Night", który miliony Polaków wciąż kojarzą przecież z pamiętnego występu Marty Wiśniewskiej na Sopot Festival. Jak jej poszło?

Honorata Skarbek jako Mandaryna w TTBZ 10

Honorata Skarbek na potrzeby swojego występu przeszła niezłą metamorfozę. Dzięki temu, że wcieliła się w Mandarynę, po raz pierwszy mamy okazję oglądać ją jako tak mocno opaloną blondynkę, która wychodzi na scenę w stroju kąpielowym. Jeśli nie chcecie przegapić tego show, to koniecznie oglądajcie 1. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 10 w sobotę, 8 września o godz. 22:10 w Telewizji Polsat.

Zapowiedź premierowego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 10 z fragmentem występu Honoraty Skarbek w roli Mandaryny możecie obejrzeć już teraz poniżej. Z kolei zdjęcia obydwu wokalistek znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SMOLASTY to nowy idol nastolatek! Kim jest chłopak Honoraty Skarbek?