Honorata Skarbek to instytucja - jest nie tylko piosenkarką, która właśnie wydała swoją czwartą płytę z hitami "Na koniec świata" i "Zasady", ale także prawdziwą bizneswoman, która inspiruje tysiące swoich obserwatorów do codziennej walki o własne marzenia. Działa w kilku firmach (m.in. internetowym sklepie odzieżowym Sunsetshop i agencji łączącej marki i influencerów Webheroes) i otwarcie opowiada o tym, jak ważna jest konsekwencja w dążeniu do celu, pomimo licznych kłód rzucanych pod nogi przez nieżyczliwych ludzi. Po ponad 10 latach działalności w internecie - w wieku zaledwie 25 lat - wypracowała sobie status jednej z najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery i mediów społecznościowych. Aktywność w sieci jest dla niej naturalna tak samo, jak oddychanie. - Jestem tam codziennie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, od dziesięciu lat. Ale dzięki temu jestem teraz na takiej pozycji, na której jestem - tłumaczy. 

Honorata Skarbek ma grono oddanych fanów, którzy śledzą w sieci każdy jej ruch. Ostatnio media coraz bardziej interesują się nie tylko jej twórczością muzyczną i kolejnymi projektami biznesowymi, ale także jej życiem uczuciowym. I choć w rozmowe z redaktorem gala.pl, Robertem Choińskim opowiedziała głównie o swojej muzyce i pracy, to nie unikała odpowiedzi na pytania o sprawy osobiste, w tym o wspólne zdjęcia z popularnym wokalistą R&B - Smolastym.

Czy Honorata Skarbek jest teraz szczęśliwa? Dlaczego ma problemy z zaufaniem? Jaką jest szefową? O czym tak naprawdę opowiadają teksty piosenek z jej najnowszej płyty "Sunset? Jak wyglądała jej współpraca z Sarsą, Lanberry i raperką Wdową? Nowy wywiad z Honoratą Skarbek w trzech częściach obejrzysz PONIŻEJ:

Honorata Skarbek o nowej płycie "Sunset" i współpracy z gwiazdami

Honorata Skarbek o byciu szefową, tolerancji i życiu prywatnym

Honorata Skarbek o zarabianiu na Instagramie i Smolastym