Honorata Skarbek po sześciu latach powraca do śpiewania po angielsku. "Desire" to emocjonalny utwór na temat "fatalnej i skomplikowanej, a zarazem niezwykłej i prawdziwej miłości". Singiel zwiastuje nadchodzącą EP-kę artystki pt. "Codependency", na której w sumie znajdzie się pięć niezwykle osobistych kompozycji napisanych przez samą Honoratę. Co ciekawe, jeszcze przed premierą najnowszego singla pojawiły się głosy, że 26-letnia piosenkarka i influencerka zaśpiewa na niej o swoim zakończonym jakiś czas temu związku z popularnym wokalistą R&B, Smolastym. 

- Pozostawiam to do interpretacji własnej po odsłuchania mojego najnowszego albumu - tak artystka opowiedziała na pytania o piosenki inspirowane swoim byłym chłopakiem w rozmowie z dziennikarzem WP.

Premiera teledysku do singla "Desire" dała też fanom i dziennikarzom odpowiedź na pytanie, dlaczego w ostatnim czasie Honorata Skarbek tak wiele czasu spędzała na treningach na sali tanecznej. Razem z dwoma profesjonalnymi tancerkami Honka prezentuje bowiem w klipie dość wymagającą choreografię w butach na wysokim obcasie.

Trzeba przyznać, ze efekt końcowy robi naprawdę niezłe wrażenie! Zobaczcie sami: