Honorata Skarbek ujawniła, że jej najbliższa rodzina znów przeżywa bardzo trudne chwile. Influencerka i piosenkarka wyznała na Instagramie, że kilka miesięcy temu u jej mamy wykryto pod pachą guza. Niestety, okazało się, że pani Bożena zachorowała na kolejny, trzeci już nowotwór. Obecnie jest w trakcie chemioterapii.

Moja mama jest kolejny raz podczas leczenia, ma zalecone cztery najmocniejsze chemie, zapewne po dwóch znowu straci włosy - poinformowała swoich odbiorców na Instagramie.

Autorka hitów "Nie powiem jak" i "Sabotaż" jest jednak pełna nadziei, że jej mama znów pokona ciężką chorobę.

Przed nami znowu walka, z którą jestem przekonana, że sobie poradzimy! Wysyłajcie pozytywną energię i myślcie o niej ciepło - dodała z trudem powstrzymując łzy.

Honorata Skarbek o walce mamy z nowotworami

Popularna 27-latka nie ukrywa, że długo milczała na temat poważnych problemów ze zdrowiem swojej mamy.

- Przez te wszystkie lata nie chciałam o tym mówić, było to dla mnie zbyt osobiste - wyjaśniła.

Teraz jednak sama namówiła ją do tego, aby podzieliła się publicznie swoją historią. W poniedziałek 27 lipca pochodząca ze Zgorzelca pielęgniarka zamieściła na swoim instagramowym profilu trwający ponad 20 minut filmik, w którym opowiedziała o swoich zmaganiach z rakiem. Wyszło na jaw, że w ostatnich latach mama Honoraty miała za sobą już dwa niezależne nowotwory: piersi i jelita grubego.

Wiem jedno, że nie życzę tego nikomu, aby kiedykolwiek musiał przechodzić przez to, przez co przechodzimy my, dbajcie o siebie i swoich bliskich kochani - wyznała Honorata.

Gwiazda internetu tłumaczy jednak, że puenta jej wypowiedzi jest jak najbardziej pozytywna.

Jestem strasznie dumna z mojej mamy i jest ona moim największym autorytetem i symbolem kobiecej siły - oznajmiła.

Skarbek podkreśla, że jej mama jest niezwykle silną psychicznie i pozytywną osobą, której optymistyczne nastawienie może stać się źródłem inspiracji dla innych kobiet, które walczą z tą ciężką chorobą.

Jeśli ma być to motywacja dla innych cierpiących osób, to było to najpiękniejsze, co mogłyśmy zrobić. Wszystkiego dobrego dla was wszystkich, trzymajcie się ciepło - powiedziała wzruszona reakcją internautów.

Jeśli chcecie poznać szczegóły historii mamy Honoraty Skarbek, to obejrzyjcie poniższe nagranie.

Redakcja Gala.pl trzyma mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Honorata Skarbek opowiada o nieudanym związku w singlu "Desire" [WIDEO]