Honorata Skarbek i Smolasty byli w ostatnim czasie jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Choć oboje przez dłuższy czas milczeli na temat statusu swojej relacji, to w tabloidach i serwisach internetowych co rusz pojawiały się nowe doniesienia o kolejnych wzlotach i upadkach w ich związku. Po ubiegłorocznym rozstaniu, które odbiło się szerokim echem w mediach, tej wiosny para postanowiła ponownie dać sobie szansę.

ZOBACZ: Honorata Skarbek opowiada o nieudanym związku w nowym singlu "Desire" [WIDEO]

27-letnia gwiazda mediów społecznościowych i młodszy od niej o trzy lata wokalista R&B spędzili razem początkowy okres zamknięcia z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, co potwierdzały m.in. ich relacje na Instagramie. Okazuje się jednak, że ich związek ostatecznie nie wytrzymał próby czasu.

Honorata Skarbek i Smolasty rozstali się

W poniedziałek 21 września "Honka" opublikowała w sieci swoje zdjęcie z gigantycznym bukietem róż. Część fanów automatycznie uznała, że jest to romantyczny prezent od jej chłopaka.

- Smolasty się postarał - napisała jedna z internautek pod instagramowym postem Skarbek.

Zazwyczaj unikająca wypowiadania się na temat swojego życia uczuciowego Honorata postanowiła o dziwo wyprowadzić swoją obserwatorkę z błędu.

- No widocznie nie, skoro nie jesteśmy ze sobą już od kilku miesięcy - stwierdziła Skarbek.

- Bez obrazy - dodała.

Myślicie, że to już definitywny koniec ich burzliwej miłości?

ZOBACZ: Honorata Skarbek opowiedziała o chorobie mamy: "To jest już trzeci nowotwór złośliwy"